Goran Navojec

Want to talk about Croatia, PETA or anything not completely Goran related? Here's the place. Be forewarned, some talk may become political, please respect the views of others as you would ask them to respect yours.

Moderators: Zone3120, AzizalSaqr, Trainerjen, Nina, jenwhaley, MarcySue

Postby AzizalSaqr » Sun Apr 13, 2008 1:23 am

From Jutarnji.hr http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/showbiz/clanak/art-2008,4,12,,115818.jl

Marija Husar i Goran Navojec napustili show

Image
Foto: HRT

Show “Zvijezde pjevaju” napustili su Goran Navojec i Marija Husar. Iako su se trudili i po mišljenju žirija bili bolji od Karmele i Đanija, te tako dospjeli na treće mjesto, iza Mile i Jacquesa te Ivane i Nikše, publika je dala konačno mišljenje. Marija i Goran nisu ih uspjeli šarmirati, a i žiri je imao dosta zamjerki na njihovu izvedbu songa iz mjuzikla “Kosa”.

Njihova druga pjesma bila je “Lutka za van” Parnog Valjka, što je nedvojbeno imponiralo jednom od članova žirija - Husu - no čini se da im ni to nije pomoglo da dođu do finala. U sljedećoj emisiji će se u napetoj glazbenoj bitki naći Karmela i Đani, Mila i Jacques te Ivana i Nikša. (T.Š.)

Image
AzizalSaqr
Site Admin

Postby AzizalSaqr » Sun Apr 13, 2008 1:31 am

From Vecernji.hr http://www.vecernji.hr/home/showbiz/3056899/index.do;jsessionid=B3C3EB0B5F08E1CB65C9E9B60CC346FF.2

12. 04. 2008. | 22:00

Goran Navojec i Marija Husar napustili show 'Zvijezde pjevaju'

Image
Foto: HRT

Pjevački par Goran Navojec i Marija Husar ispali su iz daljnjeg natjecanja HTV-ova showa "Zvijezde pjevaju". Njihove izvedbe pjesama "Lutka za bal" i "Let The Sunshine" priskrbile su im dva boda od stručnog žirija, ali publika im očito nije bila sklona.
Prema glasovima žirija, najslabije plasirani večeras su bili Đani Stipaničev i Karmela Vukov-Colić koji su izveli pjesme "Što to bješe ljubav" i "Happy Day". U konačnom zbroju, žiri im je dodijelio jedan bod.

Jacques Houdek i Mila Elegović za svoje su izvedbe pjesama "Neka cijeli ovaj svijet" i "Ja volim samo sebe" osvojili odlične kritike žirija i ukupno četiri boda, jednako kao i Ivana Kindl i Nikša Kušelj.

Oni su otpjevali "Ti si mi u mislima" Dine Dvornika i "She Loves You" legendarnih Beatlesa. Žiri niti prema njima nije štedio hvalospjeve zbog čega su prvo mjesto podijelili s Jacquesom i Milom.

Finale showa "Zvijezde pjevaju" je za dva tjedna, a iduću će subotu emisiju napustiti još jedan par.

(A.Be.)

And...the Index.hr article...

http://www.index.hr/xmag/clanak/goran-navojec-i-marija-husar-vise-ne-pjevaju/382507.aspx

Goran Navojec i Marija Husar više ne pjevaju

DVA KORAKA do finala showa "Zvijezde pjevaju" niti jedan pjevački par nije uspio oduševiti strogi žiri. Djelomične pohvale pokupili su svi natjecatelji, ali nitko se nije uspio izdvojiti posebnim nastupom ili pjesmom koja "obara s nogu".

Zašto su show napustili baš Goran Navojec i Marija Husar, umjesto primjerice Karmele i Đanija, čak niti žiri nije znao bolje obrazložiti. Apsolutno neutralni Karmela i Đani, koji su bili na tragu uspjeha hrabrim odabirom Oliverove pjesme "Što to bješe ljubav...", dobili su jedva prolaznu ocjenu. Umjesto njih, show su na opće iznenađenje napustili Marija Husar i Goran Navojec, čiji crnački bas očigledno nikako nije "sjeo" žiriju, koji je njihovu izvedbu pjesme "Let The Sunshine In" ocijenio kao "neiživljenu i neizražajnu" te vidno razočarao vrckavog Navojca.

Pohvale inače škrtog Husa Hasanefendića zasluženo su dobili Jacques Houdek i Mila Elegović i to za izvedbu naslovne pjesme mjuzikla "Jalta Jalta", dok su za "Ja volim samo sebe" dobili jezikovu juhu. Iako su se Jacques i Mila na Gopčevu stvar razbacali "kao ludi", nastup je ocijenjen razmetljivim i pretencioznim.

Do kraja showa ostale su još dvije emisije i tri para, ali pobjednici se, bar za sad, za razliku od prošle godine kad je već pri polovici sezone bilo jasno kao dan tko su favoriti, ne naziru. Iako su natjecatelji u prošloj emisiji najavili kako će posegnuti za novim i neočekivanim sredstvima privlačenja pozornosti, večeras se to nije dogodilo. Stanje na bodovnoj ljestvici slijedi ustaljenu putanju, na čelu sa Jacquesom i Milom, koje u stopu slijede Ivana i vječno hvaljeni Nikša, koji iz emisije u emisiju dokazuje da je ipak najveće iznenađenje showa.

V.V.
AzizalSaqr
Site Admin

Postby AzizalSaqr » Sun Apr 13, 2008 8:55 pm

Yet another article on Goran in 24Sata, I think it is talking about the Bok Festival at Bjelovar...I am getting the feeling that he and Marija were eliminated this week, with is a shame. I'll try and get some translations on these as soon as I can.

Marija Husar: Gorana neće nitko moći ušutkati

Marija Husar i Goran Navojec ispali su iz showa “Zvijezde pjevaju”, ali njihova suradnja tek počinje. Planiraju nastup na BOK-u u svibnju

17:58 | 13.04.2008. | Piše: Silvija Štrbac

Image
(M. Delija) Nisu dogurali do finala

Flaster smo mu stavili na usta da ne bi žiriju upadao u riječ, smije se Marija Husar dodajući kako su ona i Goran Navojec, iako su ispali iz showa “Zvijezde pjevaju”, potpisali doživotnu suradnju.
- Presretna sam što sam njega dobila za pjevačkog partnera, a time i divnog prijatelja, kojeg sam upoznala i zavoljela - iskrena je Marija Husar, koja s Goranom planira i i dalje nastupati.
- Goran u svibnju u Bjelovaru ima festival BOK, na kojem ćemo zajedno otpjevati sve pjesme koje ste od nas čuli, a i neke koje niste - otkrila je pjevačica, koja priprema spot za singl “Ljubav”.
- Goran ima lijep glas i svakako ću ga pozvati kao gosta na sljedećem albumu - kaže Marija. Goran kaže kako mu je s jedne strane žao što su ispali, a s druge opet nije.
- Nije mi neki veliki bed. Drago mi je što su glumci tako daleko dogurali i pokazali svoje sposobnosti - rekao je Goran Navojec, koji će se sada posvetiti pripremanju festivala BOK, odnosno Bjelovarskih odjeka kazališta. Nada se kako će pobijediti Nikša Kušelj i Ivana Kindl.
AzizalSaqr
Site Admin

Postby AzizalSaqr » Fri May 09, 2008 12:27 pm

From Jutarnji.hr: http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/showbiz/clanak/art-2008,5,9,,118848.jl

Navojec: Vjenčat ćemo se u srijedu, da si ne pokvarimo vikend
Piše: Marija Lokas
Foto: B. Gaurina, N. Đurđević, S.M.Sučić i M. Martinić/C

Image

Svestrani glumac Goran Navojec trenutno je potpuno posvećen vođenju svojeg BOK festivala u rodnom Bjelovaru, kao i organiziranju prve tradicionalne svjetske izložbe glumaca. Za Studio je ispričao koliko voli posao koji radi, te kako glumi i kad se odmara od posla i zašto je odabrao glumu, a ne glazbu. Nakon BOK-a očekuju ga brojne obaveze, a među ostalim i rad s poznatim belgijskim kazališnim redateljem Janom Fabreom. Ispričao je kako se što prije namjerava vjenčati sa svojom dugogodišnjom djevojkom i koreografkinjom Larisom Lipovac i kako provode rijetke slobodne zajedničke trenutke.

Na organiziranje vlastitog festivala u Bjelovaru odlučio se po uzoru na kolege glumce Ivu Gregurevića i Vedrana Mlikotu, koji će mu biti i kum na vjenčanju.

- Na ideju o BOK-u došao sam kad sam to vidio kod Ive Gregurevića u njegovu Orašju i Vedrana Mlikote u Zagvozdu i bio sam ljubomoran jer su oni direktori festivala, pa sam i ja to htio biti. Zato sam si i ja napravio festival i ovo mu je šesta godina zaredom. Pokazalo se da Bjelovar ima puno kazališne publike, pa smo im morali omogućiti ovakav događaj. Ovaj je festival posvećen dijelom Držiću, a dijelom Brechtu - rekao je Goran Navojec.

Prva pobjeda glumaca
Ovogodišnji BOK ima cijeli niz posebnih događanja, a među zanimljivijima je svakako nastup Big Banda glumaca, za koji se Navojec nada da će odsad nastupati na otvaranjima svih festivala vezanih uz dramsku umjetnost u Hrvatskoj.

U Srednjoj glazbenoj
postojale su ocjene, a na dramskoj grupi njih nije bilo nego je publika procjenjivala. I tako sam ja postao glumac

- Ovaj je BOK poseban jer ga je otvorio Big Band Drama Go-Go Swing Orchestra sastavljen isključivo od glumaca i napravili smo fantastičnu atmosferu. Special guest stars na nastupu su bili dečki iz kulturno umjetničkog moto kluba “Hell’s Actors“, odnosno Enis Bešlagić, Zuhra i Rene Bitorajac. Kad pjevači glume, zašto i mi glumci ne bismo pjevali - ponosno tvrdi Goran.

Nakon nastupa benda glumaca, kao i dobrotvornog rukometnog turnira između glumaca i političara na kojem su prvi put pobijedili glumci, posjetitelje festivala u subotu očekuje i prva tradicionalna svjetska izložba glumaca.

- Izložba glumaca zamišljena je po motivima Špire Guberine. Glumci će biti izloženi u jednom salonu namještaja blizu bjelovarske tržnice. Zasad ne bi htio reći ništa više jer su detalji iznenađenje - ispričao je glumac.

Image

Iako je Goran potpuno posvećen glumi, nije oduvijek bio siguran da će ta umjetnost biti njegov poziv. Kako kaže, da su mu rezultati srednje glazbene škole gdje je svirao saksofon bili malo bolji, možda bi odabrao glazbu.

- U srednjoj glazbenoj školi postojale su ocjene koje mi i nisu baš bile najsjanije. Kako sam istovremeno išao i u Dramsku grupu gdje nije bilo ocjena, već je bilo na publici da procijeni, pomislio sam kako je bolja verzija kad se ocjene ne vide. Inače, istovremeno sam upisao i upravno-pravnu školu i čak razmišljao o pravu, ali sad mi je jedina namjera napokon diplomirati Akademiju u šestom mjesecu - kaže Navojec.

Na glumu se kao i Goran odlučio i njegov brat Bojan i također se pokazalo da nije pogriješio u odabiru.

- Roditelji se teško nose s dva sina glumca i još teže to podnose, ali vrijeme čini svoje, pa se lagano navikavaju na to što se i brat i ja bavimo glumom - napominje.

‘Hollywood je dosadan’
Goran je gotovo jednako aktivan na televiziji, u kazalištu i na filmu, te ga čim završi jedan projekt već čeka nešto novo.

- Počeo sam se malo baviti boksom, ali se na Humanim šakama koje je organizirao Rene Bitorajac nisam baš iskazao. Imam previše cigareta u džepovima, pa nema mjesta za kondiciju. Tako mi je gluma i posao i hobi. Čim nađem malo slobodnog vremena, opet se bavim glumom. Da nisam glumac, sigurno bih bio statist ili kaskader. Osim glume, bavim se i ljudima, odnosno volim imati oko sebe ljude koje volim - rekao je Goran Navojec kojem ni rad izvan granica Hrvatske nije nepoznat budući da je dosad snimio jedan talijanski film i radio u Italiji i Belgiji. U Bonskom kazalištu na njemačkom je, s njemačkim glumcima, glumio u predstavi “Ptičice” Filipa Šovagovića u režiji Paola Maghellija. Sad su pred njim predstava u Belgiji i snimanje filma u slovensko-peruansko-engleskoj koprodukciji.

Image

Na pokretanje festivala u Bjelovaru Navojec se odlučio nakon što je vidio kako to rade Vedran Mlikota u Zagvozdu i Ivo Gregurević u Orašju

- Završio sam snimanje serije ‘Odmori se, zaslužio si’. U Antwerpenu ću raditi predstavu s velikim Janom Fabreom i tamo ću se, sudeći po sadašnjem tempu rada, možda malo odmoriti. Iako svi spominju da se s Fabreom radi i po 16 sati dnevno, tko je prošao Maghellijevu torturu ni pakao mu neće teško pasti. Kad se vratim iz Belgije, a to će biti šesti ili sedmi mjesec iduće godine, krenut ću na snimanje filma - rekao je Goran.

Izvan Europe Goran ne namjerava ići poslom, a Hollywood je, kaže, ionako predosadan.

- Hollywood je strašno dosadan. Pokazao mi ga je frend Goran Višnjić i ne bih se tamo baš uputio. Ako im treba pomoć, ja ću doći, a do tada neka se snalaze sami - poručio je Navojec.

Image

VJENČANJE SRIJEDOM

Larisa i ja bismo to htjeli obaviti što prije
Za razliku od većine pripadnika svijeta poznatih, Goran Navojec nije previše skrivao vezu s koreografkinjom Larisom Lipovac, pa i bez tajnovitosti priča i o vjenčanju koje uskoro planiraju.

- Budući da sam skužio da živimo u zemlji gdje su vjenčanja postala tajna, a rastave javne, Larisa i ja ćemo nastupiti suprotno. Htjeli bismo to obaviti što prije iako još nemamo termin. Bilo bi dobro da je srijeda da nam ne propadne vikend jer oboje volimo izlaziti i plesati - tvrdi Goran i dodaje da je Larisi zanimljivo jer joj u život stalno ulazi neki novi lik kojeg on sprema:

- Drago mi je što se i Larisa okušala u glumi u predstavi “Ne boj se, i mene je strah“ i dobila odlične kritike. Nadam se da će dobivati još uloga pa ćemo dio kuće prepustiti likovima i tako naći više vremena za sebe - zaključio je.
AzizalSaqr
Site Admin

Postby AzizalSaqr » Sun May 11, 2008 11:00 am

From jutarnji.hr: http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/showbiz/clanak/art-2008,5,11,,119058.jl

Izložio glumce u salonu namještaja

Piše: Marija Lokas
Foto: Miroslav Martinić/CROPIX

Image

Prva tradicionalna svjetska izložba glumaca prema motivima Špire Guberine otvorena je u subotu u 11 sati u bjelovarskom salonu namještaja pokraj stare čitaonice u sklopu 6. BOK festivala i izazvala je oduševljenje okupljenih jer se s unutarnje strane izloga našla gotovo cijela glumačka “krema”.

Najbolje od sebe, među ostalima, izložili su glumci Narodnog pozorišta Sarajeva, a “viđeniji” su izlošci bili Milan Pavlović, Enis Bešlagić, Bogdan Diklić, Aco Seksan, Nataša Dorčić, Leona Paraminski, Vedran Mlikota, Darko Janeš, Senka Bulić, Mario Mirković, članovi kulturno-umjetničkog motokluba Hell’s Actors, Rene Bitorajac, Goran Navojec, Zuhra, Boris Mirković i ostali.

Za razliku od uobičajenih “neživih” eksponata, glumci su se u izlogu mogli ponašati opušteno i proizvoljno, pa su se neki ljubili, neki pušili ili samo gledali u daljinu. Umjetnički direktor BOK festivala Goran Navojec izrazio je žaljenje zbog nedolaska kustosa i idejnog začetnika izložbe Špire Guberine koji, unatoč velikoj želji, nije mogao doputovati do Bjelovara zbog predstave u Mostaru.

Image Image

- Ljudi su pogledali u srce kroz oči glumaca, a dijelilo ih je samo 7-milimetarsko staklo. Glumci su bili “in vitro“ i svatko je bio autor svog programa. Iako je izložba prodajna, nijedan eksponat nije postigao ni minimalnu cijenu, no svejedno je proglašena uspješnom - objasnio je Goran.

Umjetnički direktor BOK-a također je napomenuo kako će izložba glumaca, iako to nije bilo predviđeno, trajati malo dulje.

Image

- Izložba će trajati dva mjeseca i ovom se prilikom ispričavamo kazalištima i produkcijskim kućama i molimo za razumijevanje zbog nedolaska na posao tijekom tog vremena. Također želimo zahvaliti Policijskoj upravi bjelovarskoj - ispričao je Goran Navojec.
AzizalSaqr
Site Admin

Postby AzizalSaqr » Sun May 18, 2008 6:01 pm

From 24Sata: http://24sata.hr/show/clanak/bambi-dosao-na-glumacki-tulum-u-titovu-lovistu/63094/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_show

'Bambi' došao na glumački tulum u Titovu lovištu

Igrali su nogomet, jeli čobanac i odojka, kojem se najviše radovao Goran Navojec. U nekadašnjem Titovu lovištu okupili su se glumci svih godišta

20:47 | 18.05.2008. | Piše: Andrej Kreutz

Image

Glumačko sijelo u šumi Kunjevci najveseliji je dio Festivala glumca u Vinkovcima. I ove godine na pikniku organiziranom njima u čast, u nekadašnjem Titovu lovištu, okupili su se glumci svih generacija iz cijele Hrvatske. Odmjerili su snage u nogometu, a zatim su navalili na čobanac i pečene odojke koje su im spremili domaćini. Član festivalskog žirija Boris Miholjević odmarao se od gledanja dvadesetak predstava zapjevavši snašama koje su pekle slavonske specijalitete. Glumica Zrinka Cvitešić plijenila je pozornost kolega novom, kratkom frizurom sve dok među glumce nije došao pitomi mladi jelen. Najviše se svidio Predragu Vušoviću, koji ga je dobro nahranio, a zatim ga dugo gladio i igrao se s njim. Za dobru zabavu pobrinuli su se tamburaši Bosutski bećari, s kojima je više puta zapjevao i Goran Navojec.
AzizalSaqr
Site Admin

Postby AzizalSaqr » Mon May 19, 2008 10:57 am

From Jutarnji.hr: http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/showbiz/clanak/art-2008,5,18,,119975.jl

Najviše je ‘zvonilo’ Bruketi&Žiniću
Piše: Iva Balen/EPEHA
Foto: Tea Cimaš / Cropix

Image

‘Zlatna zvona’ autorima najboljih oglasa

OPATIJA - Proglašenjem dobitnika zlatnih, srebrnih i brončanih zvona autorima najboljih oglasa, u Opatiji je u subotu navečer završen 16. nacionalni festival tržišnog komuniciranja Festo 2008., a ekipa iz agencije Bruketa&Žinić i ove je godine prikupila najviše bodova te su im pripala zlatna zvona za radiooglas i seriju radiooglasa pod nazivom “Halucinacija” i “Halucinacija 1/2/3” koje su izradili za Renault Nissan Hrvatska. Slijedi agencija McCann Erickson, također s dva zlatna zvona, koja su dobili za novinski oglas “Kontura” napravljen za Bistru/Coca Cola Company te za seriju novinskih oglasa “Samo bitno” koje je naručio Večernji list.

S obzirom na to da za pojedine nagrade nitko od kandidata nije skupio dovoljan broj bodova, od njih se odustalo, stoga je žiri dobio opasku za loš sustav glasovanja

Jednu od prestižnijih nagrada festivala, zlatno zvono za TV oglas, odnijela je ekipa iz zagrebačkog BBDO-a koja je nagrađena za djelo “I muškarci nešto zaslužuju”, odnosno za spot za Karlovačku pivovaru gdje uz pomoć, po sličnim reklamama već uz poznatog glumačkog trojca Navojec - Mikić - Lučev, parodiraju reklame za “ženske” preparate.

Zlatno zvono za vanjski oglas pripalo je Status grupi za djelo “Transportno vozilo tim kabel”, a ono za sredstva izravne komunikacije Tridvajedan tržišne komunikacije za djelo “Brachia aroma”. Zlatna zvona otišla su još i Netipičnom laboratoriumu u kategoriji interaktivno oglašavanje i to za djelo “Gradske zidine Dubrovnika”, a agencija DA najsjajnije zvono dobila je za organizaciju Snježne kraljice i kralja.

Image

Posebnost ovogodišnjeg Festa je i to što nisu dodijeljena zlatna zvona za seriju TV oglasa, seriju vanjskih oglasa i za jednu od važnijih kategorija - cjelovitu kampanju. Naime, nominirani radovi kod žirija kojim je predsjedao Srđan Gulić, inače, kako je sam u nekoliko navrata, šaleći se na vlastiti račun, istaknuo - bivši bubnjar Haustora, nisu dobili dovoljan broj bodova pa je odlučeno kako zlatna zvona neće dobiti nitko. Ova se odluka nakon manifestacije komentirala kao iznimno dobra uz obrazloženje da se time zadržava nivo nagrade, no i uz kritike kako bi ipak trebalo promijeniti sustav.ƒ
--------------------------------------------------------
Najviše zvona, zlatnih, srebrnih i brončanih pripalo je agenciji Bruketa&Žinić koji su isti uspjeh zabilježili i lani te 2006. godine. Uz dva zlatna zvona, pripala su im i brojna srebrna te brončana, a mladi kreativni direktor u agenciji Danijel Vuković kaže kako su zlatna zvona “rezultat velikog truda i učenja u spoju s dobrim klijentom”.

Igor Mladinović, glavni direktor kreativnog odjela u agenciji McCann Erickson, sljedećoj po broju prikupljenih bodova, kaže kako su “znali da imaju dobre radove”, no i da je žiri uspio dobitnike sakriti do samog kraja tako da su zlatna zvona zaista i bila iznenađenje u subotu navečer. (tpr)
AzizalSaqr
Site Admin

Postby SAN » Mon May 19, 2008 2:12 pm

I'm becoming very fond of this 'other' Goran... would love to see him do another project with GV, AND would love to just follow him around when out and about... I have the feeling things aren't very dull around him, lol.
SAN

Postby AzizalSaqr » Mon May 19, 2008 3:02 pm

He does seem to be entertaining, and from the photos we've seen in the past they seem to have a good time when they all get together. I can only imagine how much insanity takes place when you throw alcohol into the mix though, that's a room I'd like to be a fly on the wall of.
AzizalSaqr
Site Admin

Postby AzizalSaqr » Sun Jun 29, 2008 10:16 pm

Goran Navojec: Sexpresso

http://youtube.com/watch?v=cPcyH00GCz0

May I just say, he should not do this to his hair...

8)
AzizalSaqr
Site Admin

Postby Mumu » Mon Jun 30, 2008 3:20 am

Ok about the hair thing but ..... I like the sound of his voice .

-Muriel- :wink:
Image
Mumu

Postby SAN » Mon Jun 30, 2008 5:51 am

Yes, the ponytail 'do' needs to go - but I could listen to him all day, preferably speaking English with that wonderful accent, lol.
SAN

Re: Goran Navojec

Postby AzizalSaqr » Thu Dec 24, 2009 8:07 pm

A cute article on Goran N., looks like he's soon to join our Goran as a father, and he's gotten a haircut to boot.

From: http://www.javno.com/hr-scena/goran-nav ... aca_286669

Using Google translate...

KNJIŽEVNA PREPORUKA LITERARY RECOMMENDATION Goran Navojec: Oduševljen sam Trilogijom blizanaca Goran Navojec:
I am delighted trilogy twins Uživao sam u sve tri knjige i pročitao sam ih u jednom dahu, trilogija mi je jednostavno fantastična, rekao je Navojec.I enjoyed all three books and read them in one breath, we trilogy is simply fantastic, "said Navojec.

Image

Actor Goran Navojec with dense rasposred recording series "Holidays are, you deserve" and family responsibilities, still finds time for a good book. Tako smo od njega saznali kako je upravo završio s čitanjem Trilogije blizanaca mađarske spisateljice Agote Kristof koja ga je naprosto oduševila. So we learn from him as he just finished reading the Twins Trilogy Hungarian writer Agota Kristof that he was simply delighted.

- Uživao sam u sve tri knjige i pročitao sam ih u jednom dahu. - I enjoyed all three books and read them in one breath. Ne mogu odrediti neki poseban razlog zbog kojeg mi se trilogija svidjela, već samo mogu reći kako je fantastična. I can not specify any particular reason why I liked the trilogy, but only to say that is fantastic. S čitanjem sam završio prije tri dana i apsolutno bih je preporučio svakome – pohvalio je Goran ovu trilogiju. I finished reading three days ago and I absolutely recommended to anyone - Goran praised this trilogy.

Image
Goran navojec Goran Navojec Photo Siniša Bužan Photo Siniša Buzan

Također nam je otkrio kako baš nije volio čitati u srednjoj školi, pa ni tijekom Akademije dramskih umjetnosti, zbog čega sada nadoknađuje propušteno. We also discovered that just did not like to read in high school, even during the Academy of Dramatic Art, which now compensates missed.

Rastrganost zbog rata Rastrganost due to war

Trilogija blizanaca se sastoji od knjiga Velika bilježnica, Dokaz i Treća laž te govori o blizanacima koji su zatočeni u vlastitoj zrcalnoj povezanosti, ali i rastrgnutim suprotnim silama povijesti i vremena. Twins Trilogy consists of the book Great notebook, evidence and lie third and talks about twins who were trapped in their own mirror-image relationship, and torn opposing forces of history and time.

Knjiga na postmoderan način alegorijski prikazuje rastrganost braće tijekom drugog svjetskog rata, ali i za vrijeme hladnoratovske podjele. Books on how postmoderan allegorical displays rastrganost brothers during World War II, but during the Cold War divide.

Trilogija je objavljena ove godine na hrvatskom jeziku na 20. The trilogy was published this year in the Croatian language at the 20th obljetnicu pada Berlinskog zida, koji je simbol podjele Europe koja se još i danas osjeti kod nas. anniversary of the fall of the Berlin Wall, which is a symbol of the division of Europe that is still felt by us.

Ljubav okrunjena brakom Married love

Podsjetimo, Goran Navojec se u rujnu vjenčao s Larisom Lipovac okrunivši tako sedam godina veze. Recall, Goran Navojec in September married Larisa Lipovac okrunivši seven years to do so. Na ljubav su se zavjetovali pred čak dva kuma i dvije kume, među kojima je bio i Vedran Mlikota, Goranov glumački kolega. To love have vowed before even two godfather and godmother two, among which was the Vedran Mlikota, Goran's acting colleagues.

Par je nedavno objavio kako će uskoro postati roditelji dječaka. The couple recently announced that he will soon become the parents of the boy.
AzizalSaqr
Site Admin

Postby anica » Wed Apr 21, 2010 8:56 am

http://www.24sata.hr/show/larisa-lipova ... ur/169319/

Larisa had the baby in Zagreb on the 19th, his name is Grgur.
first we take manhattan, then we take berlin.
anica

Postby AzizalSaqr » Wed Apr 21, 2010 9:31 am

One day after Tin was born, now they can have shared birthday parties if the families happen to be in the same countries.

Congrats to both parents! Thanks for sharing, Anica, it's good to hear from you, we missed you.

8)

Here's the translation via Google translate, and the pic from the above article:

Image

Larisa Lipovac and husband Goran Navojec son named Gregory

Choreographer and actor together about eight years and were married last year on the island of Vis. Recently reported that they would like to have three children

16:02 | 19.04.2010. | Written by: T. Matkovic, A. Barac

Choreographer yesterday in 12 hours and 28 minutes in a private clinic Zagreb Podobnik naturally born first child. Larisa Lipovac (33) gave birth to a full twelve hours, and with it the whole time was her husband Goran Navojec (40). Bjelovarski actor and dancer Rijeka son they named Gregory. The boy at birth weighed 3530 grams and was 53 cm long. Several hours after becoming a father, Navojec in Zorin Histrionski home starred in the premiere of "Štefica Cvek. As soon as he appeared, the audience was greeted by thunderous applause. Among the first to congratulate him theatrical colleagues. The couple recently said they would like to have at least three children.
AzizalSaqr
Site Admin

PreviousNext

Return to Goran Related